לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

ברלינגו יד שנייה למכירה מליסינג

ברלינגו יד שנייה למכירה מליסינג מימון מלא

מי לא רוצה לנסוע ברכב חדש וליהנות מהורדת הניילונים, להיות הראשון שעולה על הרכב ולוחץ על דוושת הגז? מבלי לדאוג לגבי ההיסטוריה של הרכב, מבלי לרוץ למוסך באופן תדיר וכדומה. עם זאת, העלות של רכב חדש במדינה קטנה כשלנו היא מאוד גבוהה, ולו עקב המיסוי שמשנה את פני המשחק. על כן אנשים שמבקשים ליהנות מרכב חדש אך מבלי להינזק כלכלית, עשויים למצוא את המענה האידאלי עבורם ברכישה שכוללת עסקת ליסינג.

 מהו ליסינג?

באופן כללי הכוונה שעומדת מאחורי המונח "ליסינג" היא חכירה של הרכב, (ממש כפי שנהוג להחכיר קרקעות), רק שבמקרה זה העניין יותר דומה להשכרה ארוכת טווח, כאשר לעיתים המטרה הסופית היא רכישה. מכאן שיש להכיר שיש שתי שיטות עבור ליסינג, כאשר הראשונה היא ליסינג תפעולי ואילו השנייה היא ליסינג פרטי.

מהו ליסינג תפעולי?

נתחיל מכך שליסינג תפעולי יותר מתאים עבור חברות וארגוניים, אך גם לקוחות פרטיים עשויים למצוא בכך עניין. ההליך הוא כזה: הלקוח בוחר את הרכב הרצוי ומשלם עבורו תשלום חודשי שכולל את כל ההיבטים שקשורים לתחזוקת הרכב (טסט, טיפולים, ביטוחים...) למעט הוצאות דלק.

ליסינג פרטי

לעומת ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי פונה לשוק הפרטי, אך אינו סגור בפני לקוחות עסקיים. פה מדובר על מודל הרבה יותר גמיש- לפי רצון הלקוח. פה הלקוח בוחר את הדגם הרצוי, משלם במשך כמה שנים מקדמה שנגזרת מערך הרכב, כאשר בסוף התקופה הוא משלים את שאר התשלום והרכב עובר להיות בבעלותו, או שהלקוח מחליט להחזיר את הרכב לחברה ולקבל רכב אחר.

טוב להכיר חלופה נוחה ורווחית

מכאן שבין אם אתם מחפשים אחר ברלינגו למכירה מליסינג פרטי או תפעולי, טוב להכיר את חברת "אוטו קאר מוביל"- חברה שפועלת בתחום למעלה מ30 שנה ויודעת להציע ללקוחות הפרטיים והעסקיים מגוון תנאים מתחשבים ונוחים. מכאן שאם גם אתם מבקשים עבור המשפחה שלכם, או לחלופין עבור העסק שלכם ברלינגו, אך אין ברשותכם הסכום הנחוץ עבור מטרה זו, טוב לדעת שיש חלופה נוחה ורווחית.

קבלת החלטות לגבי רכישת מכונית בליסינג

כל שנותר זה רק למצוא את דגם הברלינגו הרצוי, לבחור שנתון ואף צבע, להגדיר את הסכום ממנו אין לחרוג ולהתחיל לבחון מה יותר נכון לכם- ליסינג פרטי או תפעולי. בנוסף יש להבין עבור כמה שנים אתם מבקשים לשלם את המחיר החודשי, כמה אתם יכולים לשלם בכול חודש וכדומה. מכאן שאם עד לפני כמה דקות חשבתם שרכישת ברלינגו אינה אקטואלית עבורכם, הרי שאתם מוזמנים לגלות שגם אתם מוזמנים לחפש אחר ברלינגו למכירה מליסינג ולצאת נשכרים.