לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

סקודה פאביה יד שניה למכירה

סקודה פאביה יד שניה למכירה במחירים מפתעים ובמימון מלא

סקודה פאביה יד שניה למכירהרבים מהאנשים מוצאים לנכון להתמקד בקטגוריה של רכבי הסופר מיני, ולו כי כך הם זוכים לחסוך פעמיים. פעם ראשונה הם זוכים לחסוך בהוצאה על הרכב ופעם שנייה הם זוכים לחסוך בזמן מציאת חנייה, כאשר לא פעם הם זוכים לחסוך גם פעם שלישית- על הוצאה בצריכת הדלק. מכאן שאם גם אתם בימים אלו מחפשים אחר רכב יד שנייה מקטגוריית הסופר מיני- אתם מוזמנים לבחון את סקודה פאביה יד שניה למכירה, רבים אחרים כבר יצאו מרוצים!

סקודה פאביה עיצוב חדשני שייך לצעירים

מי שבוחן את הדור השני של סקודה פאביה, מהר מאוד מבחין בעיצוב המרשים והאלגנטי שגורם לרצות להציץ מה קורה בפנים ואף לשבת מאחורי ההגה ולסובב את המפתח, כאשר העיצוב של הגג הצבוע בלבן נמצא כעיצוב האהוב על הרוב. כך שאם עד היום הרכבים שמרו על עיצוב יותר שמרני, הרי שדגם זה מציג עיצוב יותר צעיר ודינמי, כך שקהל היעד מתרחב- עובדה שעוזרת לשמור על ביקוש נרחב ועל שמירת ערך הרכב. עוד נבחר לציין לטובה שהמרחב הפנימי ברכב טוב ומפתיע, כך שגם היושבים מאחור יכולים לשבת ולהתרווח, ולשכוח שהם בכלל יושבים ברכב ששייך לקטגוריית הסופר מיני. בנוסף לצד תא הנוסעים הנרחב, גם ניתן ליהנות מתא מטען גדול שמציע פריקה וטעינה נוחים.

דגמי מנועים חדישים של סקודה פאביה

הגרסאות השונות של סקודה פאביה יד שנייה מציעים מנועים אטמוספריים שמובילים לנהיגה נעימה, אך לא חזקה במיוחד, לצד מנועי TSI שהם גם חסכוניים וגם חזקים. בארץ ניתן למצוא תיבה ידנית לצד תיבה אוטומטית פלנטרית, ואף תיבה רובוטית דו מצמדית. מכאן שאם מתלבטים בין הדגמים השונים, מוטב לקחת בחשבון שמנוע 1.4 ל'נחשב לחזק בקטגוריית רכבי הסופר מיני הידניות, ואילו מנוע 1.2 ל' TSI מחזיק בשני יתרונות- הוא גם חזק וגם חסכוני.

מחיר של סקודה פאביה

כאשר אנשים מבקשים לרכוש רכב יד שנייה, הרי שהם מבקשים לחסוך, ועל כן ראוי לציין לטובה שמי שבוחן סקודה פאביה יד שניה למכירה, ישמח לדעת שהמחיר נחשב לאטרקטיבי, במיוחד אם בוחרים בסקודה פאביה בעלת מנוע 1.4 ל'. לסיכום- ללא ספק מדובר ברכב סופר מיני ששווה לשקול, ולו בשל העיצוב הצעיר שמושך כל פעם מחדש. אם מבקשים לקבל פרטים נוספים, למצוא מבחר נאה, ליהנות מעסקה נוחה ואף משתלמת ביותר- אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת "אוטו קאר מוביל" וליהנות מצוות מקצועי שינחה אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.