לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

אופל קורסה יד שניה למכירה

אופל קורסה יד שניה למכירה

אם אתם רגע לקראת רכישת רכב סופר מיני, ואתם מחפשים רכב מעוצב ואף כזה שיקנה לכם הנאה משלל מערכות מולטימדיה מתקדמות, הרי שאתם ללא ספק צרכים לחפש אחר אופל קורסה יד שניה למכירה. עם זאת, עליכם להחליט איזה דגם עדיף עבורכם, כאשר מבחינת שנתון אתם עתידים למצוא דגמים משנת 2006 ועד דגמים משנת 2014. מכאן שניתן להבין שיש לא מעט אפשרויות שעשויות לענות על התקציב, כאשר על הדרך אין רק לבחון נתונים של הדגם הרצוי, אלא גם יש להשקיע זמן במציאת הרכב שנשמר הכי טוב והנתונים שלו מצביעים שמומלץ לרכוש אותו- מבלי להתחרט לאחר מכן.

מהפך תדמיתי לאופל קורסה

לצד השינויים שאופל קורסה עברה במהלך השנים, ניתן לראות כיצד היא מנסה להתנער מהדימוי של רכב אפרורי עבור מבוגרים, כך שהיא מצליחה לעשות מהפך ולפנות גם לקהל היותר צעיר. כדוגמה ניתן לבחון את התוספת של המתקן האינטגרלי עבור נשיאת אופניים, כניסיון מוצלח להכריז ללא מילים עבור מי היא באמת מיועדת. מכאן שאם אתם תקועים בעבר עם הדגמים הישנים, מומלץ שתתקדמו ותכירו את הדגמים החדשים, כי אולי הם מכילים בדיוק הרכב הבא שנכון עבורכם.

סוגי מנועים מהטובים

יש מגוון מנועים. ניתן למצוא מנוע 1.4 שאליו מצורפת תיבת הילוכים שאינה ידנית אלא אוטומטית, כך שיחסי ההעברה ארוכים, ניתן למצוא תיבת הילוכים ידנית שאחראית גם על חיסכון בהוצאת צריכת הדלק וגם על ביצועים הרבה יותר זריזים. בנוסף בשנת 2009 נוספו מגוון שיפורים, כך שבמקום הספק של 90 כ"ס, פתאום ניתן היה ליהנות מ100 כ"ס, עובדה שהשפיעה על מבחר הביצועים, וכמובן שגם הורגש שיפור לטובה בצריכת הדלק. כניסה פנימה מגלה שמי שיושב מאחורי ההגה ממהר להעיד שיש לא מעט מקום, לעומת המצב מאחור- בו המצב מעט פחות אופטימאלי, ואילו מי שיוצא מהעיר זוכה ליהנות מביצועי הרכב במיטבם.

עיצוב

יש קהל גדול שאוהב את המראה האופל קורסה בעלת ה3 דלתות, למרות שגרסת ה5 דלתות יותר נוחה. כמו כן נציין לטובה את העיצוב הכללי, טיב החומרים, איכות ההרכבה, תחושת הריווח מלפנים ואת העובדה שתא המטען נחשב לגדול- לפחות כל עוד זוכרים שמדובר ברכב סופר מיני. אם נסכם, נציין שיש שיעדיפו את הגרסה הידנית שמעניקה תמורה יפה להשקעה, ואם מבקשים להרוויח את המרב, הרי שאתם מוזמנים למצוא עסקה משתלמת לצד רכב שמור ואיכותי במקום אחד- אצל חברת "אוטו קאר מוביל". בקשו אופל קורסה יד שניה למכירה ותמצאו עסקה כדאית במיוחד.