לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

יונדאי איי 20 יד שניה למכירה

יונדאי איי 20 יד שניה למכירה

זמן רב שרכב יונדאי i20 כיכב על כבישי מדינת ישראל, והיה לרכב הנמכר ביותר במשך תקופה ארוכה. על כן כאשר חברת יונדאי הודיעה שהיא עומדת לקראת יציאה עם דגם חדש, הציפיות היו בשמיים, ואכן הדגם החדש לא אכזב וסיפק את הסחורה. בין היתר הדגם החדש מציע שתי יחידות הנעה (ממש כמו בדגם הראשוני), כך שניתן לבחור בין מנוע 1.2 ל' בעל תיבה ידנית שמגיע ל82 כ"ס, לבין מנוע 1.4 ל' בעל תיבה אוטומטית שמגיע ל100 כ"ס והוא בעל 4 הילוכים. בנוסף ניתן ליהנות ממבחר מפנק של שלוש רמות אבזור, כאשר בגרסה הידנית ניתן למצוא את רמת אינסייט ובדגם האוטומטי ניתן כבר ליהנות מדגמי אינספייר ופרימיום.

יונדאי איי 20 עיצוב פנים וחוץ

אין לדבר על יונדאי איי 20 יד שניה למכירה ,מבלי לדבר על העיצוב המוצלח, ההרמוני ושמושך את העין- גם אם מדובר בצבעים רגילים כגון לבן או שחור. בנוסף הרכב אינו מרשים רק מבחוץ, אלא גם מבפנים ניתן לשמור על אותה רמה גבוהה. מבט פנימה מגלה שהפעם נמנעו בחברה מהעמסת פריטים, נרגעו עם שימוש במוטיב המשושה, מיעטו בשימוש בחומרים מבריקים והחלונות הגדולים הצליחו ליצור רושם של מרווח. בנוסף לכל זאת, גם מצטרפים תנאי ישיבה מפנקים, וזאת למרות שמדובר ברכב סופר מיני.

למה לצפות ולמה לא

לצד מגוון היתרונות שבקלות מצאנו זמן להחמיא להם, עתה נציין שלצד הרמה הגבוהה והמרשימה, (אם מבחינה ארגונומית ואם מבחינה עיצובית), גם ניתן לשים לב שחסרים מגוון אובייקטים שניתן לצפות למצוא ברכב מתקדם שכזה. כך למשל נציין שאין מערכת מולטימדיה, אין בקרת אקלים, אין תאורה עבור מראת איפור, אין ציפוי עור להגה, אין מצלמת רברס ובאופן כללי חסרים מגוון גדג'טים שמאפיינים רכבי יוקרה.

שורת יתרונות

עם זאת, אם נחזור אל רשימת היתרונות, נמצא יתרון משמעותי שאינו נוגע למותרות, אלא לנתונים בסיסיים שיש לדרוש בנסיעה בכל רכב. פה נציין לטובה שרכב זה מגיע עם תא מטען מרווח ושימושי, נוח וחכם, כך שלמרות שמדובר ברכב סופר מיני, עדיין ניתן להכניס לרכב עגלת ילדים. עוד ציין שביצועי הרכב סה"כ טובים, נוחות הנסיעה מקבלת מחמאות, הרכב מתמודד היטב עם מהמורות בדרך ומחוץ לעיר בכלל מדובר בביצועים טובים. מכאן נציין שאכן מומלץ לחפש אחר יונדאי איי 20 יד שניה למכירה, ואף מומלץ לעצור בחברת "אוטו קאר מוביל" על מנת ליהנות מאיכות, חיסכון, שקיפות והיצע איכותי.