לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

יונדאי איי 30 יד שנייה למכירה

יונדאי איי 30 יד שנייה למכירה

מי שמחפש ליהנות מדגמי יונדאי איי 30 יד שנייה למכירה, בקלות יכול למצוא שיש מגוון גדול של דגמים ביניהם ניתן לנווט, כאשר גם המחירים נעים בהתאם לאיכות. כך למשל אם נציין את כלל הדגמים מהזול ליקר, נציין את יונדאי איי 30 בדגם אינספייר (מגיע עם מנוע ידני 1.4 ל'  ו109 כ"ס), יונדאי איי 30 אוטומטי בדגם אינספייר (בעל מנוע של 1.6 ל' 135 כ"ס), ויונדאי איי 30 דגם אוטומטי פרימיום (בעל נפח מנוע 1.6 ל' שמספק 135 כ"ס). מכאן שטוב לדעת שהמבחר קיים, כך שכל שנותר לעשות זה להבין מה מעדיפים, ולמצוא רכב מהסוג הרצוי במצב טוב לצד מחיר אטרקטיבי.

יונדאי איי 30 ביקוש גדול לצד היצע נרחב

ניתן להבין מדוע אנשים אוהבים את יונדאי איי 30 ומבקשים לרכוש אותה עבור מגוון צרכים. מלבד העובדה שרכב זה מעוצב באופן נאה מכל זווית שבוחנים, גם נציין שמדובר ברכב בטיחותי, איכותי, מרווח ונוח. כאשר מוסיפים לכל הנתונים את העובדה שגם מדובר ברכב שהוא סה"כ חסכוני, בקלות ניתן להבין מדוע יש לו ביקוש גדול. מכאן שלא קשה למצוא בארץ יונדאי איי 30 יד שנייה למכירה, וזאת כי תמיד לצד מי שרוכש, יש מי שמבקש למכור. עם זאת, החוכמה הגדולה היא למצוא יונדאי איי 30 יד שנייה במחיר טוב לצד מצב טכני שמור, ופה נציין לטובה את חברת "אוטו קאר מוביל", חברה שמחזיקה היצע נרחב, שמור ומטופל, כאשר גולת הכותרת היא שגם אתם עתידיים ליהנות מרכב זה, ולו בזכות תוכנית מימון מלא שחברת "אוטו קאר מוביל" מציעה.

מעלים הילוך עם שורת יתרונות

מה לא נאמר על יונדאי איי 30? נאמר שהחומרים נעימים למגע ואיכותיים, האבזור מאוד מפנק ועשיר, המרווח שמוצאים מקדימה מציע תנאי ישיבה אופטימאליים, המרחב שמאחורה מאפשר בקלות לשלושה ילדים לשבת האחד לצד השני (כולל שימוש בבוסטר), תא המטען לא רק גדול מהממוצע, אלא גם מציע נוחות פריקה וטעינה, המנוע מרגיש זריז (במיוחד בגרסת נפח מנוע 1.6 ל'), והתיבה האוטומטית מאפשרת נסיעה חלקה ונעימה.

חיסכון בצריכת הדלק

לסיכום, חיפוש אחר יונדאי איי 30 יד שנייה למכירה אכן מהווה בחירה נבונה, ולו כי התמורה ללא ספק שימושית ונעימה. יונדאי איי 30 בקלות מקבלת מקום של כבוד בקטגוריית רכבי המיני, ואם מבקשים לחסוך באופן שוטף, מומלץ לבחור בדגם הידני, כיוון שהוא חוסך יותר מ30% בצריכת הדלק.