לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מימון מלא לרכב 100 אחוז

שימו לב! מימון מלא לרכב 100 אחוז

אנשים רבים כבר יודעים שאם הם מבקשים לרכוש רכב חדש, או אפילו רכב יד שנייה, אין זה אומר שעליהם להיפרד מסכום כסף גדול, אלא הם יכולים ליהנות מרכב חדש מבלי לזעזע את חשבון הבנק, וזאת בזכות מגוון אופציות תשלומים שכוללים מימונים. באופן שכזה ניתן להוציא פעם אחת סכום יחסית משמעותי, (אך זניח בהשוואה למחיר המלא), ופשוט מדי חודש לטפטף תשלום חודשי שאינו משפיע על מסגרת כרטיס האשראי.

כמעט כמו משכנתא

יש שמשווים בין אפשרויות מימון מלא לרכב 100 אחוז, לבין השיטה בה רוכשים בית על ידי משכנתא, ובכן, באמת ניתן למצוא דמיון בין השניים, ולו כי בשתי הסיטואציות ניתן לשים את הידיים על הישג משמעותי שעולה לא מעט, וזאת מבלי להיכנס לסיטואציות כספיות לא נעימות, וחשוב מכל, כך ניתן להימנע מוויתור על הגשמת החלומות. גם כאן נעצור לציין שיש להיזהר ולהבין למה נכנסים, יש לזכור שבסוף היום משלמים את המחיר המלא ואף ריבית. על כן חברת "אוטו קאר מוביל" גאה להחזיק בצוות ייעודי ומקצועי, שישמח לנווט כל לקוח אל עבר אופציית התשלום שנכונה לו ביותר.

היצע לצד ניסיון

לצד העובדה שניתן ליהנות מאופציית "מימון מלא לרכב 100 אחוז", יש עוד שני יתרונות חשובים כאשר מטיבים לפנות אל חברת "אוטו קאר מוביל", ופה כאמור מדובר על היצע הרכבים המכובד ועל הניסיון העשיר של החברה (יותר מ30 שנה). ניסיון זה מאפשר לחברת "אוטו קאר מוביל" לעזור לכל לקוח למצוא את העסקה הנכונה ביותר עבורו, ליצור קשרים מפרים עם חברות הרכבים וכמו כן גם ניתן ליהנות ממגוון אופציות תשלומים נוספות. מכאן כל שצריך לעשות זה להגיע ולראות במה מדובר, מה מוצע ומה נכון במיוחד עבורכם.

פשוט לבצע רכישה חכמה

כיום טוב לדעת שלצד אופציית מימון מלא לרכב חדש, גם ניתן ליהנות מאופציית מימון מלא לרכב יד שנייה ובנוסף גם ניתן ליהנות מאופציית ליסינג- מכאן שגם זה שיקול שיש לקחת בחשבון. על כן מהי אופציית הרכישה הנכונה ביותר עבורכם?

האם נכון להוציא את כל הסכום בפעם אחת, או לחלופין האם עדיף לבחור באופציית מימון מלא, גם אם יש ברשותכם הסכום הנחוץ? ובכן כל אלו שאלות שיש בהן שכל, ודרוש ניסיון עשיר על מנת להעניק תשובה מושכלת. לאור כל זאת אתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המומחה של חברת "אוטו קאר מוביל" ולבצע רכישה חכמה.