לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

טויוטה קורולה יד שניה למכירה

טויוטה קורולה יד שניה למכירה

שימו לב! עד 100% מימון בהחזר של עד 100 תשלומים

טויוטה קורולה היא המשפחתית היפנית שהצליחה לכבוש ולהגיע את ראש מצעד המכירות הכלל עולמי, נכון לשנת 1997. גם כיום טויוטה קורולה נמכרת רבות בכולם ואף בארץ, ועל כן כאשר חושבים על רכישת רכב יד 2, מומלץ לקחת אותה בחשבון, ולו כי ניתן להיות רגועים שיש לה ביקוש, כך שגם הערך שלה יישמר, וגם לא תהיה בעיה למצוא לה בעלים חדשים. הצצה פנימה אל תא הנוסעים מגלה תא נוסעים נעים שמציע מרחב נהדר עבור הימתחות עם הרגליים, ומבחינה חיצונית, ניתן למצוא שהיא גורפת לא מעט שבחים, במיוחד לאחר בחינה מלפנים.

לצאת לדרך חדשה וחלקה עם טויוטה קורולה

אם נחזור לבחון את טויוטה קורולה יד שניה למכירה מזווית יותר משמעתית, נציין שהתחושה שלה על הכביש טובה ואף נמרצת, וגם כאשר בוחנים את פעולת הזינוק בעלייה, ניתן למצוא תגובה איכותית. כמו כן אם נבחן את דגם מנוע 1.6 ל', נמצא שכיום הוא מייצר כ132 כ"ס, ובנוסף יש לזקוף לזכותה שהיא גם מכונית שקטה, ואילו גם בעת נסיעה על כבישים מעט משובשים, ניתן ליהנות מתחושת נסיעה חלקה.

מחפשים רכב עבור המשפחה?

אם גם אתם מחפשים עבור המשפחה רכב יד שנייה איכותי, עם ביקוש וביצועים טובים, הרי שללא ספק מדובר במשפחתית שמציעה נתונים מרשימים, כאשר גם המחיר נחשב לסביר ואף כדאי, כמובן תלוי היכן רוכשים ולאלו תנאי סבסוד זוכים. עוד נציין לטובה שכאשר מדובר ברכב ייעודי עבור משפחה, הרי שיש לבחון את גודל תא המטען, ועל כן טוב לדעת שבמקרה זה ניתן להטעין את הרכב עם עגלת ילדים לצד קניות של סופר.

מפרט טכני

אם אתם עומדים לקראת רכישת טויוטה קורולה יד שניה למכירה, בוודאי למדתם שיש מספר פרמטרים שיש לבחון ולהשוות, ולו על מנת לקבל תמונת מצב יותר ממצה. על כן נציין שסוג המנוע עובד על בנזין, נפח המנוע הנו 1598 סמ"ק, ההנעה היא קדמית, תיבת ההילוכים הינה אוטומטית רציפה בעלת 7 הילוכים, המכונית מאיצה ל100 קמ"ש ב11 שניות, המהירות המרבית עומדת על 190 קמ"ש ומבחינת בטיחות נמצא לא מעט מערכות איכותיות (בין היתר גם חיישני לחץ אוויר, עיגוני ISOFIX, אפשרות לבטל כרית אוויר קדמית וכדומה). בשורה התחתונה אם גם אתם מחפשים אחר טויוטה קורולה יד שנייה למכירה, ובנוסף אתם מבקשים למצוא אחת במצב שמור שנמכרת בתנאים נוחים, יש לדעת להיכן לגשת ולמה ניתן לצפות. רכישה נעימה.  

טויוטה קורולה יד שניה למכירה