לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מכירת רכבים

מכירות רכב, המשבר הכלכלי, בלי ספק, פגע גם בישראל. ישראלים התחילו לצמצם את ההוצאות, וזה כולל הכול: אוכל, בגדים, תיירות, וגם עניין קניית הרכב. מכירות רכב בישראל, כמו גם בעולם כולו, ירדו בזמן משבר הכלכלי, אבל למען האמת צריך לציין שישראלים עדיין קונים מכוניות חדשות או מכוניות יד 2, מחפשים להם ליסינג או ליסינג יד שנייה, ובכלל מסתובבים בחנויות ובלוחות רכבים.

בערך 60% מהישראלים בכלל לא הרגישו את המשבר הכלכלי וממשיכים לנסוע ולקנות אביזרים לרכב שלהם, כמו תמיד, וחלקם אפילו מחפשים בלוחות המכוניות אוטו למכירה, כדי לקנות אותו.

וזה אפילו לא חייב להיות רכב חדש, יהיה מתאים להם גם רכב יד שנייה, אבל שיהיה במצב מספיק טוב כדי להראות ולעבוד כמו חדש. רכבים כאלה אפשר בקלות לבחור באתר של חברת אוטו קאר מוביל, גם כמו רכבים חדשים במחירים סבירים ביותר.

19% מהישראלים מתחילת המשבר הכלכלי נוסעים פחות, מפני שדלק הוא דבר לא זול. 
10% אחוז עכשיו לא מרבים לצאת לטיולים בטבע ברכב שלהם, ו1% נשאר בלי רכב עבודה. 10% שמו לב להגדלה די משמעותית בהוצאות לרכב, ו- 2% נאלצו למכור את הרכב שלהם ולא קנו רכב אחר, אפילו מלוח רכב יד שנייה.

יחד עם זאת. 1.5% אחוז מכרו את הרכב וקנו אחר, יותר זול. ו- 5% של ישראלים התחילו להשתמש בתחבורה ציבורית.

אבל, למרות הקשיים שהמשבר הביא, כל ישראלי שני מבעלי הרכבים לא מוכן לוותר על המכונית שלו, מפני שהוא כבר לא מדמיין את חייו בלי הרכב.

עוד 30% של ישראלים מודים שהיו יכולים להסתדר בלי רכב, אבל במצב הזה הם לא היו מרגישים בנוח והיה להם קשה מאוד. 

והם לא רוצים לוותר לא על אחזקת רכב ולא על אפשרות מציאת כדי לקנות אותן.