לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

קניית רכב

 

קניית רכב מצריכה לא מעט מהלכים ושיעורי בית. בין היתר יש לבחון את מוכר, את רישיון הרכב, את איכות הרכב, יש לצאת לנסיעת מבחן, לעשות זיכרון דברים, לבצע העברת בעלות וכדומה. עם זאת, גם יש לא מעט קשיים נוספים בעת תהליך הרכישה, קשיים עבורם ניתן למצוא עזרה מגוונת. כך למשל אדם שמבקש לרכוש  רכב,עשוי למצוא שהוא אינו מסונכרן בין רצון לבין יכולת, ועל כן הוא עשוי להישאר עם הרכב הנוכחי, או לרכוש רכב פחות טוב ממה שהתכוון.

100% מימון, עד 100 תשלומים התקשרו עכשיו

לצד כל מה שנאמר, טוב לדעת שניתן ליהנות מאופציה איכותית עבור רכישה נוחה ומשתלמת, ניתן למצוא רכב בתשלומים ובמימון מלא, במה מדובר? ובכן במקום לשלם את כל הסכום בפעם אחת, ניתן לפרוש את הסכום על פני מספר רב של חודשים, כך שבמקום לשלם בפעם אחת סכום של כמה עשרות אלפי שקלים ולהעיב על מסגרת האשראי, ניתן כל חודש לשלם סכום נמוך בהרבה, כך שגם ניתן ליהנות מהרכב הרצוי מבלי לחכות הרבה זמן, וגם ניתן ליהנות מהוצאה שולית שלא מעיקה על ההתנהלות הכלכלית היומיומית.

קניית רכב מצריכה חשיבה מקדימה

הרכב הנכון במקום הנכון, צוות אוטו קאר מוביל יגשים לכם את החלום

אם גם אתם מבקשים למצוא מקום איכותי שמתמחה במכירת רכב בתשלומים, אתם מוזמנים לקצר הליכים ופשוט להגיע לחברת "אוטו קאר מוביל". למה דווקא אל חברת "אוטו קאר מוביל"? ובכן מדובר בחברה מנוסה בתחום (למעל מ30 שנה), מדובר בחברה שמחזיקה בהיצע מפואר ואיכותי, מדובר בחברה שמאמינה בלקוחות מרוצים ובין היתר מאפשרת מימון מלא של עד 100% מערך הרכב. כמו כן השירות אדיב, הריבית נמוכה והצוות המקצועי עוזר לכל לקוח לבצע התאמה מלאה בין רצון לבין יכולת כלכלית.

פרמטרים משלימים, שימו לב! אוטו קאר מציע 100% מימון 

אנשים שמבקשים לרכוש רכב ע"י תשלומים, צרכים לבחון כמה דברם: ראשית יש לבחון שהריבית נמוכה, שנית יש לבחון שתוכנית התשלומים מותאמת ליכולות האישיות ושלישית יש לבחון שהעסקה גמישה, כלומר יש נקודות יציאה, וניתן לשחק על גובה התשלום החודשי, ולו על מנת להפחית את גובה הריבית. כמו כן טוב לדעת שבין היתר גם ניתן ליהנות מעסקת ליסינג, וניתן לקבל הלוואות בבנקים ובגופים חוץ בנקאיים, אך אין להסתיר את העובדה שתשלומים בחברה מנוסה בתחום מהווים את שיטת הרכישה המבטיחה ביותר. מכאן שאם גם אתם מחפשים אחר חברה שמציעה רכב בתשלומים, או במימון מלא, נראה שאתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת "אוטו קאר מוביל" ולשמוע אלו אופציות של פרישת תשלומים היא יודעת להציע גם עבורכם.

100% מימון, עד 100 תשלומים התקשרו עכשיו