לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מכוניות יד שנייה למכירה

למכירה מכוניות יד שנייה, כמה טיפים שלנו

מכוניות יד שנייה למכירהמכוניות יד שנייה למכירה סביר להניח שגם אתה מכיר מכוניות למכירה שרכשו אותן בצורה המיושנת הזו דרך מודעה התלויה על השמשה.

אוטו קאר מוביל מציע לכם, מימון עד 100% מערך המכונית, החזר עד 100 תשלומים.

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים: 077-600-1-900

במציאות של ימינו אנו רואים מכוניות למכירה באופן הזה הרבה פחות בעיקר משום שישנן דרכים טובות יותר ואפקטיביות למציאת מכוניות יד שנייה למכירה.
יתר על כן, פקחי תנועה מקפידים כעת, יותר מתמיד, לסלק מכוניות למכירה החונות במקום אסור או נמצאות מפריעות לתנועה. כך או כך, לרשות המעוניינים לרכוש מכוניות יד שנייה עומדות מספר דרכים כאשר הפופולארית ביותר מבניהן היא רכישת מכוניות יד שנייה דרך מגרשי מכוניות של סוחרי רכבים.

איך למצוא בקלות מכונית יד שנייה במחיר טוב

דרכים למציאת מכוניות יד שנייה למכירה בהתאם לעידן הדיגיטלי של ימינו, השיטה הנפוצה כיום היא פרסום מכוניות למכירה ברשת האינטרנט באתרים השונים. כיום, מדובר בדרך קלה הרבה יותר ואפקטיבית ובחשיפה ארצית ללקוחות בניגוד לפרסום בעיתונות המקומית או הארצית למשל.

אתרים רבים, כמו גם, לוחות של מכוניות למכירה באינטרנט מציעים לפרסם ללא תשלום מכוניות למכירה דרכם. מודעות אלה נחשפות לקונים רבים פוטנציאליים ובמיוחד אם מפרסמים באתרים המוכרים של מכוניות למכירה, להם יש אחוזי חשיפה גבוהים במיוחד. יתרונות ברכישת מכוניות יד שנייה למכירה אין ספק כי ניתן למצוא רכבים יד שנייה במצב מצוין, רכבים שטופלו בזמן במוסכים המורשים.

מעבר לכך, מדובר ביתרון משמעותי שהוא התאמה מלאה לתקציב הכלכלי שברשותכם שכן המבחר הרב של מכוניות יד שנייה יקל עליכם למצוא בדיוק את המכונית הדרושה לכם ואשר עומדת בתקציב שלרשותכם.

רכישת מכונית ממגרש מכוניות

רכישת מכונית יד שנייה המוצעת למכירה במגרש מכוניות, בדרך כלל נחשבת לרכישה מוצלחת, כאשר מדובר במקום אמין ואיכותי ומוכר המספק מכוניות איכותיות אשר טופלות בזמן ומסופקות עם ספר טיפולים ומלוות ברוב הפעמים באחריות ארוכה על הרכישה, גם כשמדובר במכונית יד שנייה.

רוב מגרשי המכוניות המוכרים הוותיקים והאיכותיים מספקים בטחון ברכישת מכונית יד שנייה דרכם, מיכון שיש כתובת בית עסק, רישיון בית עסק, ובדרך כלל מגרש מכוניות ידוע ומוכר, לא יעלם או יעשה משהו שיפגע בשמו הטוב, למרות כל זאת אנו ממליצים לבדוק היטב כל רכישה מכונית לגופה, לא משנה מאיפה אתם מעוניינים לרכוש, בדקו היטב, את כל הפרמטרים החשובים, לדוגמה, מי הבעלים המצוין ברישיון, כמה בעלים קודמים? האם אין עיקולים, או שיעבודים, על הרכב, בדיקת הרכב על ידי מכון המוסמך לכך, חשוב לדעת, רוב מכוני הרכב לבדיקת רכישה, מהווים אחריות לתוצאות הבדיקה עבורכם.

לכן, חשוב לבדוק לפני הרכישה, ללא פשרות, דבר נוסף וחשוב שיש לציין, מגרשי מכוניות מנוהלים על ידי אנשי מקצוע בתחום מכירת מכוניות יד שנייה או חדשות, הם מכירים את כל הסיכונים הנפוצים והתמונים ברכישת מכונית בפרט כשמדובר במכונית יד שנייה, כשאנשי המכירות מציעים רכב ללקוח המגיע לרכוש רכב יד שנייה הנמצא ברשותם, רכב זה נבדק בקפידה על ידם קודם לכן, כמו כן אנשי המכירות ידעו להציע לך את הרכב הנכון והמתאים לצרכיך, כמובן שההחלטה תמיד תהיה בידך, אך תמיד תוכל להינות מייעוץ והכוונה בעת הרכישה ללא תשלום.

אל תהססו לשאול את כל השאלות החשובות לכם, לדוגמה, האם ניתן למצוא מכונית חסכונית בדלק ומשפחתית כפי שאתם מחפשים, ואפילו בצבע שאתם אוהבים היות ומבחר המכוניות יד שנייה למכירה הוא גדול ומגוון ובכך טמון היתרון הגדול ברכישת מכונית יד שנייה באופן זה תוכלו למצוא את המכונית הכי מתאימה לכם.

מימון עד 100% מערך המכונית

מחירים מטורפים למכוניות יד שנייה במגרשי מכוניות

מגרש מכוניות כמו אוטו קאר מוביל, המחזיק ברשותו מאות מכוניות יד שנייה למכירה, מציע לכם מחירים חסרי תקדים למכוניות יד שנייה הכי מבוקשות בשוק המכוניות, התקשרו עכשיו לקבלת פרטים מאנשי המכירות שלנו על כל רכב שאתם מחפשים לרכוש.

באפשרותכם להיכנס כאן באתר, ללוח הרכב שלנו ולחפש את הרכב הרצוי, לאחר מכן התקשרו לקבלת פרטים, אתם תופתעו מאיכות השירות ומרמת המקצועיות של אנשי המכירות שלנו.

אפשרויות מימון לרכישת רכב יד שנייה ממגרש מכוניות אוטו קאר מוביל

אנשי המכירות של אוטו קאר מוביל, יציעו לכם אפשרויות מימון רבות ומגוונות בהתאם לרצונכם ובהתאם למדיניות אוטו קאר מוביל, ניתן לקבל מימון עד 100% מערך הרכב בהחזר של עד 100 תשלומים.

הצעת מימון של 100% לרכב יד שנייה ניתן לקבל רק מחברות כמו אוטו קאר מוביל.
כל הכתוב באתר הוא בהתאם ובכפוף לתנאי אוטו קאר מוביל.

ממה להיזהר שרוכשים מכונית יד שנייה

אתם עומדים לרכוש מכונית יד שנייה? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע שיסייע גם לכם לבצע רכישה נבונה ובטוחה.

מסירת מידע כוזב והצגת מסמכים מזויפים אודות מצב הרכב, סוחרי רכב המתחזים למוכרים פרטיים ומציגים את עצמכם כבעלי הרכב, דרישה לחתימה על חוזה מכירה או דרישה לתשלום מקדמות טרם רכישת הרכב, כל אלו ועוד הן רק חלק מהסכנות האורבות לכל אחד ואחת מכם המעוניין לרכוש מכונית יד שנייה.

על מנת להבטיח לעצמכם רכישה נבונה ובטוחה של מכונית יד שנייה, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם לפעול בהתאם להמלצות הבאות:

  • בדיקת מסמכי הרכב- רכישת מכונית יד שנייה מחייבת אתכם לבדוק בקפידה את מסמכי הרכב ולאמת את הפרטים המופיעים בהם: מספר בעלים קודמים, מספר מנוע ושלדה וכדומה. כמו כן, במידה ואתם עומדים לרכוש את הרכב מאדם פרטי, אנו ממליצים לכם לעיין בתעודת הזהות של המכור על מנת שתוכלו לוודא שהוא אכן הבעלים של הרכב.
     
  • בדיקת הרכב – אל תבססו את החלטת הרכישה שלכם בהתאם למידע הנמסר לכם על ידי המוכר והקפידו לבצע מספר בדיקות מקדימות ומקצועיות לרכב. את הבדיקה המקדימה מומלץ לבצע באור יום ולבחון היטב את מצבו של כלי הרכב (פנים וחוץ) וזאת לצרכי איתור תקלות ובעיות בכל הרכב הגלויים לעין. באותו מעמד, אנו ממליצים לכם גם לקיים נסיעת מבחן ברכב ולבחון את כלי הרכב במהלך נסיעה. את הבדיקה המקצועית חשוב לבצע במוסך בדיקה מוסמך וזאת לצרכי קבלת חוות דעת מקצועית בנוגע למצבו המכני של כלי הרכב. כמו כן, אנו ממליצים לכם לעיין היטב בספר הטיפולים של כלי הרכב (במידה והוא קיים) ולבדוק אילו טיפולים עבר הרכב לאורך השנים.
     
  • בדיקת שעבודים- הקפידו לבדוק האם כנגד הרכב משועבד או מעוקל. תוכלו לעשות זאת באמצעות פנייה ישירה למשרד הרישוי ורשם המשכונות.

חשוב שתדעו: החוק מחייב את בעליו של הרכב למסור לכם פרטים אודות מוסכי השירות בהם טופל הרכב במהלך השנים האחרונות ומידע אודות חברות הביטוח בהן בעליו של הרכב היה מבוטח בשנים האחרונות. פנייה לכל אחד מהגורמים הנ"ל תאפשר לכם קבלת מידע רלוונטי אודות טיפולי הרכב ותביעות ביטוח במידה והתקיימו.

במידה והרכב אותו אתם מעוניינים לרכוש עומד בכל הקריטריונים לרכישה נבונה ובטוחה (בהתאם לסעיפים המופיעים למעלה), אנו ממליצים לכם להמשיך ולנקוט משנה זהירות גם בעת העברת הבעלות על הרכב בהתאם להמלצות הבאות:

  1. דרשו התחייבות בכתב מהמוכר לתשלום כל חוב ו/או דוח שנרשם לחובת הרכב טרם מועד העברת הבעלות.
  2. עגנו הסכם מכירה במסגרתו כל הבטחה שהובטחה לכם בעל פה על ידי המוכר תופיע גם בכתב.
  3. את התשלום העבירו למוכר אך ורק במעמד העברת הבעלות והימנעו מתשלום מקדמות (בכל סכום) לפני כן.