לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

טרייד אין

טרייד אין לבטח גם אתם שמתם לב שהיום קל יותר למצוא מכוניות למכירה בין אם מדובר בפרסומים מקומיים בעיתונים, על גבי המכוניות עצמן ובעיקר ברשת האינטרנט בלוחות הרכב הרבים.

המבחר של מכוניות למכירה גדול במיוחד הן מבחינת סוגי הרכב, דגמים וכלה בנפחים ובשנת הייצור כך שכל אחד יוכל בקלות למצוא את מבוקשו. בימינו, שוק מכוניות למכירה מציע מגרשי מכוניות דרכם ניתן לבצע עסקת טרייד-אין.

עיקר עסקה זו היא לאפשר מכירת המכונית הישנה למגרש וקנייה של מכונית חדישה יותר תמורת ההפרש הכספי אותו אתה מתחייב לשלם.

יתרונות שיטת הטרייד אין אין ספק כי שיטה זו טובה ממספר סיבות: האחת, היא מקצרת זמן חיפושים ארוך אחר המכונית הרצויה מבחינתך וזמן ארוך למכירת רכבך הקיים.

לקוחות אשר לא הצליחו למכור את רכבם בקלות ובמהירות, יכולים לנסות בשיטת הטרייד האין וליהנות מיתרונותיה. הסיבה השנייה נעוצה בכך שבשיטת הטרייד אין אתה נחשף למגוון רחב ביותר של רכבים וממש רואה אותם מול עינייך ומתרשם ממצבם בניגוד לאינטרנט או לעיתון שדרכם אתה צריך לקבוע עם בעל הרכב ולהיפגש אתו.

יתרון נוסף במגרשי מכוניות ובשיטת הטרייד אין הוא אופציית המימון לרכב, שבאמצעותה ניתן לקנות כל רכב ואפילו מהסוגים היקרים יותר במידה וידך אינה משגת.

מדובר על הלוואה בתנאים טובים בדומה להלוואה בנקאית שנפרסת לתשלומים נוחים בהתאם לרצונותייך. יש אפילו מגרשים שמבטיחים אופציית טרייד- אין כפולה ומתחייבים לקנות ממך את הרכב החדש הראשון ולאפשר לך שוב לרכוש דרכם עוד רכב בתנאים נוחים בעתיד.

אוטו קאר מוביל מובילים בטרייד אין חשוב מאד בקניית רכב ממגרש מכוניות בטרייד, אין לבחור מגרש אמין שכבר ותיק ואמין מאד בשוק.

מגרש מכוניות מוכר בעיר אשר מומלץ על ידי מכרים וקרובי משפחה שכבר חוו רכישות רכבים מוצלחות והם שבעי רצון מהם ומרכבם. באוטו קאר מוביל תמצאו מבחר רב של מכוניות למכירה, נציגי המכירות מקצועיים ועונים על כל שאלה וכך תוכלו בעסקת טרייד אין משתלמת מכונית מדגמים מוכרים ואהובים בשוק הישראלי כדי שתשמור על ערכה ולא תפסיד איתה עם השנים.