לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

עד כמה ההורים מתחשבים בדעת ילדיהם בתהליך קניית רכב משפחתי?

רכב משפחתי, כמו שברור לכל אחד מאיתנו, הוא רכב, שבראש ובראשונה נועד לנסיעות משפחתיות. רכב כזה, כמובן, חייב להיות מספיק גדול ומספיק בטוח.
 
וברור גם, שכל אדם בעל משפחה, יחשוב טוב מאוד איזה רכב משפחתי לבחור. בדרך כלל, אנשים מבוגרים במשפחה מתייעצים אחד אם השני בעניין בחירת רכב כזה.
 
ומה עם ילדים, שעדיין לא הגיעו לגיל 18? עד כמה המשפחה שלהם מקשיבה להם? ברור, שילד אינו יכול לתת עצות בקשר למחיר הרכב, מקום קנייתו וכדומה.
 
אבל מספר גדול של בני נוער של היום, בייחוד בנים, כבר מבינים די טוב בעניינים טכניים, כאשר מדובר והם גם כן רוצים לומר מילה או שתיים, לפני שמתבצע תהליך קניית הרכב המשפחתי. 
 
מחקרים מראים שבערך ב-70% מהמשפחות אנשים מבוגרים אפילו לא מודיעים לילדיהם, שהם החליטו לקנות או להחליף רכב. 
 
ילדים, אפילו כאשר מדובר בבני נוער, מודעים לעובדה רק כאשר ההורים נוסעים לקחת את הרכב או שמגיעים הביתה ב רכב משפחתי חדש.
 
בממוצע ב-15% מהמשפחות הורים מספרים לילדיהם בכל הגילאים, שהם רוצים לקנות או להחליף, עוד לפני קניית הרכב, אבל המבוגרים אינם מעוניינים לשמוע דעות או עצות בנושא, מספיק להם, שילדים מודעים לעובדה זו.
 
כמעט ב-10% מהמשפחות ההורים מדברים עם ילדים על קניית רכב משפחתי חדש ונותנים להם אפשרות להביע את דעתם, אבל, למען האמת, לא מקשיבים למה שהילדים אומרים ורק ב-5% בערך מדברים אם ילדים על קניית הרכב ומשתפים אותם בתהליך זה ברצינות: בוחנים ביחד את הרכבים, לומדים על היכולות הטכניות שלהם, לוקחים בחשבון את הרצונות ואת הדעות של הילדים. פרגון למקומות יפים