לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

אוטו למכירה

אוטו למכירה במחיר טוב

מה ישראלי מצפה למצוא ברכב שלו? כל ישראלי חמישי קונה לעצמו רכב או שלוקח רכב ליסינג.

אוטו למכירה, רכבים פרטיים יש לאנשים צעירים ולאנשים שכבר הגיעו לגיל הזהב, לנשים ולגברים, רווקים ולבעלי משפחה...

ישראלים אוהבים רכבים שונים ובוחרים רכבים שונים, דרך לוחות מודעות, חנויות רכבים או אתרי מכירת רכב עם לוחות רכבים. חלק מהישראלים מעדיפים רכבים חדשים, אחרים מעוניינים ברכבי יד שנייה...

אבל מה כל ישראלי מעוניין, שיהיה ברכב שלו? מחקרים מראים שרוב הישראלים רוצים שברכבים הפרטיים שלהם יהיו בזמן הקנייה או שתהיה אפשרות להתקין בהם בקלות ובלי הוצאות רבות:
1 - מזגן. ברור שבאקלים הישראלי מזגן זה לא צעצוע, אלה דבר נחוץ ביותר, בערך 4 חודשים בשנה הוא חייב לחמם, ועוד 4-5 חודשים - לקרר את האווירה במכוניות הפרטית.

2 – דיבורית, לכל ישראלי שני מעל גיל 8 יש היום פלאפון. אבל לדבר בפלאפון בזמן הנסיעה – עניין מסוכן מאוד, מפני שזה מוריד את הריכוז של הנהג ואת מהירת התגובה שלו לכל מני מצבים בכביש, וזה יכול להוביל לתאונות דרכים. לכן חובה שברכב תהיה דיבורית שמאפשרת לדבר בלי לתפוס את הידיים.

3 – רדיו או מוזיקה, רוב הנהגים הודו שמשעמם להם לנסוע בשקט מוחלט. לכן הם רוצים שתהיה להם אפשרות או להקשיב לרדיו או לשמוע מוזיקה או כל טקסט מוקלט אחר. זה גם אמצעי טוב למשוך את תשומת ליבם של הילדים ברכב, כדי שהם לא יפריעו לנהג בזמן הנסיעה.

4 – תא מטען גדול, מספר רב של נהגים מספרים שבין נסיעה לנסיעה שומרים בתא המטען שלהם הרבה דברים, שיכולים להיות שימושיים בנסיעה, והם זקוקים למקום יחסית גדול לחפצים אלה.

5 - מכשיר לחימום נוזלים – הכוונה למכשיר נייד שבעזרתו אפשר לחמם כוס קפה או מים למנה חמה.