לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מי קונה רכב בתשלומים?

מי קונה רכב בתשלומים? תתפלאו אבל רוב האנשים

מי קונה בתשלומים?אפשרות קניית מכונית בתשלומים או כל מוצר יקר נותנת הזדמנות כמעט לכל אדם לקנות כמעט כל דבר שמעניין אותו, ביתר קלות, זה כולל גם רכישת רכבים פרטיים, במקום לחסוך במשך שנים רבות, אפשר לקחת את הרכב מייד ולשלם עליו במשך אותם השנים, שבהם היית חוסך ונשאר בלי רכב.

מדובר בהוצאות כמעט שוות (ההבדל הוא באחוזים ובעלויות הכלליות), אבל בתועלת רבה הרבה יותר בשביל הקונה.

הרבה אנשים יגידו זה לא כדאי, אבל בסיכום רוב המכוניות על הכביש נרכשות בתשלומים, אז, מי מעדיף לקנות רכב בתשלומים? תתפלאו אבל כמעט כולם גם אלה שיש להם כסף לרכוש את הרכב במימון עצמי, מרגישים שיותר נוח לשמור את הכסף שלהם ולרכוש במימון של החברות המציעות תשלומים לרכישת רכב.

שווה בדיקה

חשוב לזכור ולבדוק היטב את הריבית המוצעת לכם ולא לרכוש בכל מחיר, ישנם אפשרויות רבות בתחום המימון רכב ולכן כדאי לבדוק היטב ממי לקוחים את ההלוואה לרכב, וכמובן את עלויות ההחזר החודשי.

מימון לרכב הוא פתרון נוח ומושלם בשביל המון אנשים הזקוקים לרכב מכל מני סיבות, ומאוד כבדה להם ההוצאה, קנייה בתשלומים נוחה ביותר.

לפי הסטטיסטיקה, בערך 70% מישראלים עוברים את תהליך קניית הרכב, רוכשים את המכוניות הפרטיות שלהם בתשלומים, ובדרך כלל הם משלמים על הרכב בין שנתיים לחמש שנים.

הסטטיסטיקה אומרת גם, שבעשור האחרון הישראלים מעדיפים לבחור רכבים יד ראשונה בתשלומים, מאשר לחסוך לרכבים יד שנייה, אנשים הקונים רכב בתשלומים משתדלים לא לרכוש רכבים יקרים מדי, אני חייב לציין שהמציאות מראה לנו קצת אחרת, רוב המכוניות יוקרה נרכשות בתשלומים, בדרך כלל על שם בעל העסק שלעיתים הוצאה זו מאפשרת לבעל העסק לשלב את הוצאת ההלוואה כחלק מההוצאות של העסק, כמובן שנתון זה חייב בייעוץ רואה החשבון שלך ועל פי החוק.

אוטו קאר מוביל מציע מימון של 100 אחוז לרכישת רכב, עד 100 תשלומים על פי תקנון החברה כמובן.

התקשרו כבר עכשיו לקביעת פגישת ייעוץ