לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

קניית מכוניות בחדרה

קניית מכונית עם חברת אוטו קאר מוביל

יש לא מעט אנשים שמבקשים למכור את הרכב שלהם ולהרוויח את המרב, ולצדם יש לא מעט חברות שמבקשות למכור רכבים משומשים וגם להרוויח עליהם את המרב- מבלי שאכפת להן שבדרך הן מסתירות מידע, מעגלות עובדות בעייתיות, מוכרות חתול בשק, או מבקשות הרבה יותר מעל המחיר ההגיוני. על כן הרבה מהאנשים שמבקשים לרכוש רכב יד שנייה, אינם בוטחים לא במוכר הפרטי ולא בחברות השונות שעוסקות במכירות רכבים. עם זאת, אין להסיק שלא נותרו אנשים ישרים או חברת אמינות, ועל כן נציין לטובה את חברת "אוטו קאר מוביל".

להרוויח הרבה מפנייה אחת!

חברת "אוטו קאר מוביל" מובילה בתחום מכירת רכבים יד שניה, והיא עושה זאת לצד שקיפות ואמינות מלאה. מכאן שאם גם אתם עומדים ל'קראת רכישת רכב יד שנייה" ומבקשים להיות מרוצים מהרכישה, לסיים מהר עם הליך המכירה של הרכב הנוכחי, להימנע מפגיעה במסגרת האשראי, להיות רגועים לגבי מצב הרכב שרוכשים ובנוסף לכל להיעזר בדעת מומחה וליהנות ממחיר אטרקטיבי- אתם מוזמנים לעשות דבר פשוט אחד, להכיר את חברת "אוטו קאר מוביל" וליצור עמה קשר בהקדם.

מוזמנים ליהנות מהיצע גדול של הטבות, 100% מימון עד 100 תשלומים

אצל חברת "אוטו קאר מוביל" אתם מוזמנים ליהנות מהיצע גדול של רכבים איכותיים, להתמצא באופן מהיר וידידותי למשתמש, לסמוך על איכות הרכבים, לדעת שהמחיר מתחשב, ליהנות מאופציות מימון מגוונות, להתייעץ עם צוות המוכרים במקום לגבי סוג הרכב שעדיף עבורכם (למשל מבחינת צריכת דלק וריווח בתא של הנוסעים) וכדומה. כך למשל ניתן לבצע עסקת טרייד אין ואף אפשר ליהנות מ100% מימון- עד 100 תשלומים. מכאן שאם כבר הרבה זמן אתם לא מוצאים את הדגם הרצוי ולא יכולים להרשות לעצמכם לשלם את המחיר המלא, טוב לדעת שיש חברה אחת שמבינה ללב הלקוח, יודעת מה חשוב לו ועושה כל שביכולתה על מנת לבוא לקראתו, וזאת כי החברה מאמינה שלקוח מרוצה הנו לקוח מפרגן, כך שללא ספק מדובר ביתרון כפול עבור שני הצדדים.

הכירו חברה שמכירה את השטח

לבעלים שעומד מאחורי חברת "אוטו קאר מוביל" יש יותר 30 שנות ניסיון בתחום, ועל כן החברה הצליחה לבנות לעצמה שם של חברה מקצועית, מתחשבת, איכותית ואמינה- חברה שמכירה את השטח, את הדגמים השונים ויודעת להציע אופציות מימון אטרקטיביות במיוחד. עוד יש לדעת שהמימון ניתן דרך חברת מימון חיצונית, וכל לקוח של חברת "אוטו קאר מוביל" זוכה לקבל אחריות של שנה על המנוע ועל הגיר.