לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

כמה זמן לוקחת לישראלי קניית רכב?

כמה זמן לוקח לך לעשות קניות בסופרמרקט? תלוי במספר המוצרים בתור לקופה, אבל בדרך כלל לא תחשוב יותר מדקה שתיים, לפני שאתה מכניס לעגלה מוצר מסוים.

וכמה זמן לוקחת קניית מיקרוגל או תנור חשמלי, או מכונת כביסה? לפני קנייה כזאת תתייעץ עם קרובים או חברים, תעבור בחנויות, כדי לעשות את הבחירה הכי טובה, גם מבחינת איכות וגם מבחינת מחיר ומה עם קניית רכב? כמה זמן עובר מהחלטה של ישראלי "אני מעוניין לקנות רכב", ועד לרגעים של הקנייה עצמה? נתונים סטטיסטיים מראים, ישראלים צעירים, בגיל עד 25 שנה קונים רכב בערך תוך בשבועיים אחרי קבלת החלטה. מדובר במקרים, שבהם ישראלים צעירים משלמים עבור הרכב מכספם, ולא מכסף של ההורים.

ישראלים מבוגרים יותר לוקחים גם יותר זמן לקבלת החלטה על אנשים בגילאים 30-50 בוחרים רכב במשך חודש-חודשיים, בודקים את המחירים ואת האיכות של הרכבים, משווים את ההצעות.

אנשים מבוגרים יותר יכולים להמתין אם קבלת החלטה סופית עד חצי שנה. אנשים כאלה בדרך כלל מסתמכים על הדעות של החברים ושל הקרובים ועל ניסיון קודם, יותר מאשר על דעות של מומחים.

נשים שמחליטות לרכוש רכב, מתלבטות כ-20% יותר זמן מאשר גברים, בכל הגילאים.

אנשים בעלי משפחה גדולה, ילדים והורים ב"גיל הזהב", בוחרים את הרכבים שלהם יותר זמן, מאשר רווקים או זוגות בלי ילדים.

כאשר מדובר בקניית רכב חדש, ישראלים עושים את הבחירה שלהם פי שניים יותר זמן, מאשר בקניית רכב יד שנייה. - אנשים, שקונים את הרכב הראשון בחייהם, עושים את בחירתם בדרך כלל בתקופת זמן ארוכה יותר פי 3 מאשר אנשים שכבר יש להם רכב, או היה להם רכב בעבר.