לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

לוח רכב מה לחפש ואיך לקנות

איך לקנות רכב? לבוא לחנות, להסתכל, לשאול שאלות, לבחור, ולקנות, נכון, והתהליך הזה לא ממש משתנה, כאשר מדובר בקניית רכב בלוח רכב, דווקא כל ישראלי שישי בוחר את צורת הקנייה הזאת, אבל בכל זאת יש שינויים, שאליהם חייבים לדעת אנשים, כאשר הם רוצים לקנות רכב בלוח מכוניות.

קודם כל, חובה לזכור, מה בדיוק לחפש. מידע על החברה המוכרת. החברה חייבת להיות אמינה, ועדיף שהיא תהיה בשוק הישראלי לא שנה אחת. מידע על הרכבים עצמם, כולל לא רק מחיר ומצב הרכב, אלה גם פרטים אחרים.

מידע על המחירים והשוואת מחירים, בראש ובראשונה למחירונים, שאליהם מסתמכים רוב הישראלים. צורת יצירת קשר. במקרה שמופיע רק דואר אלקטרוני וטלפון נייד, כדאי לחשוב פעמיים לפני יצירת קשר עם חברה, זו חברה אמינה המציגה באתר שלה גם טלפונים רגילים וגם כתובת דואר רגיל. ואחרי שמצאת ומתאים לך, ובחרת שם את הרכב שאתה מעוניין בו, מה כדאי לעשות כעת?

קודם כל, להתקשר ולוודא, שהרכב המבוקש באמת נמצא ומוכן למכירה. כדאי להתקשר באותו יום שבחרת את הרכב, כי עם תתעכב, יכול להיות שכבר יקנו אותו.

אחר כך להקשיב להצעות של החברה –אולי יציעו לך מימון רכב או כל דבר אחר שיעניין אותך.

אחר כך תיקח זמן מסוים למחשבה, אבל לא יותר מיום-יומיים. תשקול את ההצעות שקיבלת ובמקרה שהן נראות לך מתאימות, תתקשר שוב לאותה החברה ותתחיל בתהליך קניית הרכב, שראית לראשונה בלוח רכב זה.