לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

רכב לקנייה מאילו סיבות עדיף לקנות רכב?

תמיד זכרת שהיה רכב אצל ההורים שלך, והם השיבו אותך בכיסא ילדים ונסעו איתך לטיול, לאירוע, לבקר את הסבתא או את הדודים, או לכל מקום אחר? או שבפעם הראשונה ראית רכב בטלוויזיה? או חולף על פניך ברחוב, או בחצר של השכנים? ומה היה היחס שלך לרכבים פרטיים? להיות נהג, בשבילך זה משהו מובן מאליו, משהו שאתה לא מתאר את החיים שלך בלעדיו? או שאתה תמיד היית אחד מ"עם הולכי הרגל" ורק לפני תקופה קצרה התחלת לשקול את האפשרות להפוך לנהג? עם זה נכון, ורק לפני זמן קצר התחלת לחשוב על הינה לך כמה סיבות, שבגללן באמת עדיף לקנות רכב, ולא להישאר הולך רגל ומשתמש בתחבורה ציבורית:

1. חיסכון בזמן. מחקרים מראים שישראלים, בעלי רכבים פרטיים, חוסכים בערך 15%-20% מהזמן שלהם, בעשיית דרכים לכל מני מקומות, שראשון מהם הוא מקום העבודה.

2. חיסכון בהוצאות לפי הסטטיסטיקה, ישראלי בעל רכב יכול לחסוך סכום לא קטן בהוצאות יומיומיות על החיים שלו, מפני שבעזרת רכב הוא יכול להרשות לעצמו לגור במושב או קיבוץ, או עיר קטנה, שהחיים שם זולים יותר, ולהגיע לעבודה בעיר הגדולה בלי הרבה בעיות.

3. שינוי מעמד, אולי זה לא נכון בפועל, אבל אותם המחקרים מצביעים על העובדה שבעלות על הרכב מעלה את המעמד של אדם בעיני עצמו ובעיני חבריו וקרובי משפחתו.

4. פתרון למצבי לחץ. כל אחד מאיתנו לפעמים נמצא במצב של לחץ נפשי. בעזרת טיפול ברכב ונסיעה מהירה ברכב אדם מקבל הרגשה של חופש וכוח שעוזרת לו להתמודד עם מצבים כאלה.

5. סיבה אחרונה, אבל אולי חשובה ביותר הרצון שלך. במקרה שאתה מרגיש שבלי הרכב הפרטי החיים שלך לא יהיו מלאים ומושלמים - תקנה אותו. תקנה, מפני שלאדם מותר ואפילו מומלץ לממש לפעמים את הרצונות שלו – זה גם כן טוב לבריאות.