לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

סוזוקי

סוזוקי יד שנייה למכירה

כל דגמי סוזוקי במקום אחד, אוטו קאר מוביל, מימון עד 100 אחוז - החזר עד 100 תשלומים

סוזיקיסוזוקי סוויפט משתייכת לקטגוריית רכבי הסופר מיני. הדגמים הראשונים יצאו עוד בשנת 2011 ועדיין ניתן למצוא דגמים חדשים מדי שנה. כיום הדור השלישי, שבין היתר משווק גם בארץ, ממשיך את אותו קו עיצובי מודרני שאפיין את הדגמים הקודמים, אך יחד עם זאת הוא גם יודע להציע שיפורים בביצועי הנסיעה ואך מרחב יותר נדיב. כמו כן לא רק המרחב הפנימי גדל, אלא כלל נתוני הרכב, כך שניתן למצוא שלאורך התווספו 9 ס"מ ולבסיס הגלגלים נוספו כ5 ס"מ. כמו כן נוספו עוד שיפורים (הן בתחום הבטיחות והן בתחום איכות החומרים), כך מי שאהב את הדגמים הקודמים ישמח למצוא שכיום יש הרבה יותר מה לאהוב, גם אם מדובר בקני מידה יותר מצומצמים.

המנוע של סוזוקי סוויפט 

כיום בדגמים החדשים ניתן למצוא מנוע 1.2 ל' בעל 94 כ"ס אשר משודך לתיבה ידנית בעלת חמישה הילוכים, או לחלופין לתיבה אוטומטית בעלת ארבעה הילוכים. מה עדיף? ובכן שתי האופציות מציעות מערכות הנעה כדאיות ויעילות אשר מפיקות נסיעה קלה, זריזה וחשוב לא פחות גם חסכונית בדלק, וזאת מבלי שיתווספו מערכות מתוחכמות עבור חסכון בצריכת הדלק.

רוכשים סוזוקי סוויפט רוכשים נבון

מי שמחפש אחר סוזוקי סוויפט יד שנייה למכירה, מהר מאוד יגלה שאכן מדובר בכיוון רכישה נבון, ולו כי המחיר מציע חבילה מפתיעה ואף איכותית, במיוחד אם בוחרים בגרסה הידנית, ובנוסף גם כיוון שרכב זה מציע חווית נסיעה ברמה גבוהה כאשר משווים לסיטואציות נהיגה ברכב סופר מיני.

היכן רוכשים סוזוקי סוויפט?

קיבלתם החלטה לחפש אחר סוזוקי סוויפט יד שנייה למכירה ועתה רק נותר למצוא רכב שמור לצד מחיר כדאי ותנאי רכישה נוחים לצד ייעוץ מקצועי? ובכן אתם מוזמנים לפנות אל חברת "אוטו קאר מוביל" וליהנות מניסיון עשיר בתחום הרכבים, צוות יועצים מקצועי, אופציה לבצע טרייד אין, תנאי תשלום נוחים במיוחד (כולל מאה אחוז מימון מכלל ערך הרכב), שנת אחריות על המנוע והגיר והיצע איכותי ושמור. אז למה לחפש הרבה אם ניתן למצוא את העסקה הטובה ביותר באופן אמין ופשוט?

כמה יעלה סוזוקי סוויפט?

מבקשים להתחיל להבין כמה יעלה התענוג? וסבכן סוזוקי סוויפט שנת 2016 תעלה בין 67,000 לבין 83,900 ₪, סוזוקי סוויפט שנת 2015 תעלה בין 59,000 לבין 73,700 ₪, סוזוקי סוויפט שנת 2014 תעלה בין 53,000 לבין 70,700 ₪, סוזוקי סוויפט שנת 2013 תעלה בין 47,000 לבין 623,900 ₪ וכן הלאה.