לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

מיצובישי

מיצובישי יד שנייה למכירה

מיצובישי יד שנייה למכירהכיום כולם מכירים את רכבי מיצובישי ואת הרזומה החיובי שמייצג את החברה, אך לא רבים יודעים שכמו כל ההתחלות, גם ההתחלה של חברת מיצובישי לא הייתה ורודה, ורק בשנת 1960 הורכבה מיצובישי פעם ראשונה באופן עצמאי, ורק בשנת 2005 החלה החברה להרים את הראש מעל המים. כיום ניתן לומר שחברת מיצובישי הינה אחת החברות שיותר ידועות בתחום הספורט המוטורי ואף בתחום רכבי השטח והפנאי, כאשר רכביה גורפים את הקופה פעם אחר פעם במגוון מרוצים. בארץ הרומן של הישראלים עם רכבי החברה החל בשנת 1988 כאשר הלאנסר והסופר לאנסר הגיעו ארצה, כך שמשנת 2008 נרשמו מכירות יפות, ועל כן אין זה מפליא שלא מעט אנשים מחפשים כיום אחר מיצובישי יד שנייה למכירה.

היכרות ראשונית עם רכבי מיצובישי

בארץ מככבת רשימת הרכבים הבאה: מיצובישי פאג'רו שמשתייכת אל קטגוריית רכבי השטח והיא מקבלת חמישה כוכבים ביכולות התמרון שלה בשטח, מיצובישי טרייטון שמשתייכת אל קטגוריית הטנדרים והיא משלבת באופן נפלא בין כלי עבודה לבין מתן מענה לצרכי המשפחה, מיצובישי אאוטלנדר שמשתייכת אל קטגוריית רכבי השטח והפנאי והיא מהווה חבילה כדאית עבור מי שמחפש אחר רכב בעל שבעה מקומות ישיבה (מי שמתכוון לנסוע הרבה בעיר מוטב שייבחר בגרסה ההיברידית), מיצובישי לנסר שמשתייכת אל קטגוריית רכבי המשפחה וידועה לטובה בשל המחיר שקשה למצוא לו מתחרים, מיצובישי ספייס סטאר שמשתייכת אל קטגוריית רכבי הסופר מיני, אך עם זאת מציעה אבזור עשיר לצד מרווח מרשים ומיצובישי אטראז' שמשתייכת אל קטגוריית רכבי המשפחה היותר קטנים והיא ידועה לטובה בשל האבזור העשיר שהיא מכילה והמחיר הנוח למדי. 

רכישה מבטיחה מבית מיצובישי

לאור כל זאת, ניתן למצוא שאכן יש מבחר נאה ועבור כל קטגוריה חברת מיצובישי יודעת להעניק מענה. עם זאת, אם עדיין מתלבטים בין דגם כזה או אחר, או לא יודעים מהיכן להתחיל לחפש אחר מיצובישי יד שנייה למכירה, אתם מוזמנים להכיר את חברת "אוטו קאר מוביל" וליהנות מצוות מקצועי ומיכולותיה של חברה שחיה את התחום יותר מ30 שנה, כך שגם ניתן ליהנות מהכוונה מקצועית וגם ניתן להרוויח מתנאי רכישה נוחים לצד מחיר התחלתי כדאי במיוחד.

כמה עולים דגמי מיצובישי?

מבקשים לקבל מידע כללי לגבי טווח המחירים? ובכן מיצובישי אאוטלנדר שנת 2016 תעלה בין 115,100 לבין 213,400 ₪, מיצובישי פג'רו קצר שנת 2015 תעלה בין 199,800 לבין 210,500 ₪, מיצובישי פג'רו ארוך שנת 2013 תעלה בין 172,900 לבין 175,200 ₪, מיצובישי אטראז' שנת 2013 תעלה בין 46,000 לבין 52,400 ₪ וכדומה.