לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

סיוויק החדשה 4 דלתות

הונדה סיוויק יד שניה למכירה באוטו קאר מוביל, 100% מימון

הונדה סיוויק החדשבדיקה מהירה מעלה שניתן למצוא את הונדה סיוויק בגרסת הסדאן, כך שהפעם היא מציעה מתלים יותר מתקדמים לצד בסיס גלגלים יותר ארוך. כמו כן, אם משווים לגרסת האצ'בק, נמצא שהעיצוב יחסית ממותן, אך ללא ספק איכותי ונאה. מכאן נעבור לציין שיחידת הכוח נמרצת ואיכותית, כאשר הונדה סיוויק בגרסת הסדאן הינה היחידה שמגיעה אלינו בגרסה ההיברידית, למרות המצב בחו"ל, שם גם ניתן למצוא את גרסת הקופה.

עיצוב פנים להונדה סיוויק

בחינה פנימה מעלה חילוקי דעות. יש מי שמוצא את העיצוב הפנימי כמושקע עשיר ומפנק, אך מצד שני יש מי שמוצא שהעיצוב יותר מדי עמוס, כך שהתוצאה הכללית נתפשת עבורו כמצועצעת. עם זאת, יש לזכור שפה כבר מדובר בטעם אישי, ועל כן אם גם אתם חושבים בימים אלו למצוא הונדה סיוויק יד שניה למכירה, יש להגיע לראות במה מדובר בטרם מקבלים החלטה.

הסיוויק עם תא נוסעים מרווח

כאשר בוחנים רכב משפחתי שייעודו לשרת משפחה, יש לקחת בחשבון שהוא באמת צריך להכיל בנוחות מרבית את הנוסעים בו, במיוחד אם מדובר במשפחה עם ילדים שנוסעים ישובים על גבי בוסטרים, (ידועים ככאלו שתופסים מקום מרבי). על כן טוב להכיר ביתרון המהותי של הונדה סיוויק, יתרון שבא לידי ביטוי בתא נוסעים מרווח ונעים.

השוואת דגמים

מי שבוחן הונדה סיוויק יד שניה למכירה, במהרה יימצא שהוא מוזמן לבחור בין מנוע 1.8 ל' לבין הגרסה ההיברידית. אם כן מה עדיף? ובכן המנוע בנפח 1.8 ל' נחשב ליותר נמרץ ואף חסכוני בדלק, עם זאת הגרסה ההיברדית מעלה נתונים מעט יותר חלשים, אך יש לציין לטובה שגם היא חסכונית.

חיסכון בצריכת דלק

מי שצריך לרכוש רכב משפחתי, אך אוהב את הנסיעה שלו יותר ספורטיבית ופחות אנמית, ישמח להתנסות בנסיעה בהונדה סיוויק. כמו כן מי שמחפש לחסוך כסף ביום יום על הוצאות בדלק, ישמח פעם שנייה לגלות שצריכת הדלק נחשבת לטובה. כמו כן נציין שאם מבקשים ליהנות מרכישת הונדה סיוויק יד שניה ולהוציא כמה שפחות, הר שאז יש להתמקד בגרסאות היותר פשוטות.

רכישה מבטיחה

אם גם אתם מחפשים אחר הונדה סיוויק יד שניה למכירה ומבקשים למצוא מציאה לצד מחיר טוב ואף לצד תנאי תשלום נוחים, אתם מוזמנים לפנות לחברת "אוטו קאר מוביל" וליהנות מהיצע מרשים, רף מחירם נוחים, אופציות סבסוד מגוונות, ניסיון של יותר מ30 שנה ואמינות שתעשה לכם שקט נעים לצד תחושה בטוחה.

אפשות מימון עד 100% בהחזר של עד 100 תשלומים