לקבלת הצעה חייגו 2826*
או השאירו פרטים:

מצא את הרכב שלך:

הונדה

הונדה למכירה במימון של עד 100% עד מאה תשלומים, או בליסינג

הונדה למכירה בהזדמנותהונדה היא ללא ספק החברה הגדולה בטריטוריה. הונדה החלה את דרכה בתום מלחמת העולם ה2, כאשר היא מתחילה עם השוק היפני, עוברת אל השוק של ארה"ב, ובמהרה כבר ניתן היה למצוא אותה מככבת בכול מדינות העולם, כאשר בהיסטוריה שלה ניתן למצוא מגוון דגמים שזוכים להצלחה מסחררת. בין היתר נציין את סיוויק, CR-V, אקורה ועוד מגוון דגמים מוצלחים נוספים, כך שגם כיום, כמה עשרות שנים לאחר הקמתה, ניתן למצוא שרבים מעריכים את המוצר שעמד מאחורי המותג "הונדה" ונהנים משורת היתרונות שהרכבים מציעים, אם כאשר מדובר ברכב שטח ואם כאשר מדובר ברכב מיני, רכב משפחתי וכדומה.

מקדמה תשלומים והשלמת פער

אם גם אתם מתעניינים לרכוש רכב מבית הונדה, אך גם מבקשים להימנע מהוצאה גדולה- מומלץ לשקול לבצע ליסינג. במה מדובר? ובכן מדובר בהזדמנות לשים את היד על רכב חדש (או יד שנייה) מבלי לשלם בבת אחת את כל הסכום. כיצד זה עובד? ובכן באופן כללי יש לשלם את הסכום הראשוני שנקבע לפי המחיר הכללי של הרכב, ולאחר מכן יש לשקול תשלום חודשי במשך כמה שנים, כאשר באופן כללי נהוג לשלם את הפער שנותר עבור רכישה מלאה.

טיפים עבור ביצוע עסקה נבונה

עם זאת, בטרם מבצעים עסקה, יש להבין בדיוק על מה חותמים ומהן המשמעויות. מכאן שיש לברר מה מחיר המחירון, מהו הגובה של המקדמה, (בדרך כלל פחות מעשר אחוז מכלל הסכום), כמה תשלומים חודשיים סוגרים, כמה נותר לשלם בתום התקופה ומהו גובה הריבית- בהנחה ויש. כמו כן תמיד מומלץ לשקול לשים את הידיים על הונדה למכירה במימון של עד 100 אחוז, אך רק לאחר שבוחנים חלופות אצל מספר חברות. כך למשל שווה לדעת שאצל חברת "אוטו קאר מוביל" ניתנות הצעות רווחיות, ובנוסף צוות המקום ישמח להכווין כל לקוח אל עבר הרכב הנכון לו ביותר, לצד תנאי המימון הנוחים לו ביותר, כי כך זה שניתן ליהנות מ30 שנות ניסיון.

מבלי לזעזע את מסגרת האשראי

כיום רבים כבר יודעים שאם הם מבקשים ליהנות מרכב טוב ואיכותי, זה ללא ספק הונדה מכל דגם שהוא, אתם מוזמנים להגיע אל חברה שקיימת יותר מ30 שנה בתחום, ופשוט ליהנות ממבחר עסקות כדאיות שהחברה גאה להציע. מכאן שאם אתם חושבים להתקדם עם רכב של הונדה, אך מבקשים לא לזעזע את מסגרת האשראי, נראה שביצוע עסקה כגון ליסינג, תהיה הבחירה הנבונה ביותר עבורכם. מכאן כל שנותר לכם לעשות זה לבחון האם מעדיפים ליסינג פרטי או תפעולי, וגם לכך ניתן לקבל הכוונה מקצועית אצל חברת "אוטו קאר מוביל".

אוטו קאר מוביל יגשים לכם את החלום לרכישת מכונית

הונדה הונדה הונדה התקשרו עכשיו אוטו קאר מוביל